Tek Part
Maalesef AdBlock'a Takıldınız.
Filmi İzlemek İçin Browserinizin Sağ Üst Köşesindeki AdBlock'u Kapatıp Sayfayı Yenilemeniz Gerekiyor...
İyi Seyirler
+0 -0
Desperado İzle
Türkçe Dublaj

Ekleme: 3 sene önce

Orj: Desperado

IMDB Puanı: 7.2 (126,936 oy kullanıldı) - Dublaj: Türkçe Dublaj

Yapım Yılı: 1995

Yönetmen: Robert Rodriguez

Oyuncular: Antonio Banderas Cheech Marin Joaquim de Almeida Salma Hayek

Film Türü:Aksiyon Gerilim Suç

Menşei:USA

Yazar:Robert Rodriguez

Etiketler:Türkçe Dublaj 360p 480p 720p 1995 Filmleri Film İzle

Desperado İzle:
El Mariachi (Desperado), sevgilisini katledip, gitar çaldığı narin parmaklarını kıran gaddar Bucho’dan intikam almak için yanıp tutuşarak Meksika topraklarını diyar diyar gezmektedir.
Bu yolculuk sırasında kendisine yaverlik yapan Buscemi (Steve Buscemi)’nin sayesinde bütün gittiği yerlerde bir efsane olan Mariachi, düşmanının izine iyice yakınlaştığı bir sırada güzel Carolina’yla tanışıp ona aşık olur. Bundan sonra bir hayli çetin bir mücadele başlayacaktır.
Uyuşturucu ticareti, cinayet, aşk müzik ve ihanetle donanmış bu öykünün kahramanı El Mariachi-Müzisyen tiplemesi, yetenekli Latin yönetmen Robert Rodriguez’in ün kazanmasını sağlayan, ilk filmi El Mariachi-Gitarım ve Silahım’ın da baş kahramanıydı.
Rodriguez’in ustası Quentin Tarantino’nun da filmde küçük bir rol oynadığını belirtelim. . .
Orj:
With this sequel to his prize-winning independent previous film, “El Mariachi,” director Robert Rodriquez joins the ranks of Sam Peckinpah and John Woo as a master of slick, glamorized ultra-violence. We pick up the story as a continuation of “El Mariachi,” where an itinerant musician, looking for work, gets mistaken for a hitman and thereby entangled in a web of love, corruption, and death. This time, he is out to avenge the murder of his lover and the maiming of his fretting hand, which occurred at the end of the earlier movie. However, the plot is recapitulated, and again, a case of mistaken identity leads to a very high body count, involvement with a beautiful woman who works for the local drug lord, and finally, the inevitable face-to-face confrontation and bloody showdown. . .