Tek Part
Maalesef AdBlock'a Takıldınız.
Filmi İzlemek İçin Browserinizin Sağ Üst Köşesindeki AdBlock'u Kapatıp Sayfayı Yenilemeniz Gerekiyor...
İyi Seyirler
+0 -0
DİĞER BÖLÜMLERİ
Fast And Furious 7 - Hızlı Ve Öfkeli 7 İzle
Türkçe Dublaj

Ekleme: 2 sene önce

Orj: Fast And Furious 7

Türkçe: Hızlı Ve Öfkeli 7

IMDB Puanı: 8.8 (8,910 oy kullanıldı) - Dublaj: Türkçe Dublaj

Yapım Yılı: 2015

Yönetmen: James Wan

Oyuncular: Jason Statham Michelle Rodriguez Paul Walker Vin Diesel

Film Türü:Aksiyon Gerilim Suç

Menşei:Japan USA

Yazar:Chris Morgan Gary Scott Thompson (characters)

Etiketler:Türkçe Dublaj 1080p 360p 2015 Filmleri Film İzle

Fast And Furious 7 – Hızlı Ve Öfkeli 7 İzle:
Hız, güzel arabalar, soygun, dostluk, ihanet ve sadakat temaları üzerine kurulmuş, fenomenleşen film serisinin son halkasında Vin Diesel, Dwayne Johnson ve Paul Walker son kez beraber kamera karşına geçti.
Serinin son bölümünde Hızlı ve Öfkeli ekibi bu kez İngiltere’den gelen bir intikam planından habersizlerdir. Shaw kardeşi Owen’ın hesabını sormakta ve onu yaralayanların karşısına çıkmaktadır. Shaw kibin Toretto evini havaya uçurduktan sonra Dom yetkili bir devlet ajanından yardım ister. Böylece ekip bir kez daha harekete geçer. Bu kez ABD hükümeti için yaptırılan bir takip cihazını ele geçirmek zorundadırlar.
Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky ve Lucas Black’ten oluşan kemik kadronun korunduğu filmde ayrıca Jason Statham, Djimon Hounsou, Tony Jaa, Ronda Rousey, Nathalie Emmanuel ve Kurt Russell gibi yıldızlar da yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda sürpriz bir isim olarak Saw ve Insidious gibi ses getiren filmlere imza atan James Wan bulunuyor.
Orj:
Dominic Torretto and his crew thought they left the criminal mercenary life behind. They defeated an international terrorist named Owen Shaw and went their seperate ways. But now, Shaw’s brother, Deckard Shaw is out killing the crew one by one for revenge. Worse, a Somalian terrorist called Jakarde, and a shady government official called “Mr. Nobody” are both competing to steal a computer terrorism program called God’s Eye, that can turn any technological device into a weapon. Torretto must reconvene with his team to stop Shaw and retrieve the God’s Eye program while caught in a power struggle between terrorist and the United States government.