Tek Part
Maalesef AdBlock'a Takıldınız.
Filmi İzlemek İçin Browserinizin Sağ Üst Köşesindeki AdBlock'u Kapatıp Sayfayı Yenilemeniz Gerekiyor...
İyi Seyirler
+0 -0
Son Osmanlı Yandım Ali - The Last Ottoman Knockout Ali İzle
Türkçe Dublaj

Ekleme: 3 sene önce

Orj: The Last Ottoman Knockout Ali

Türkçe: Son Osmanlı Yandım Ali

IMDB Puanı: 7.2 (4,215 oy kullanıldı) - Dublaj: Türkçe Dublaj

Yapım Yılı: 2007

Yönetmen: Mustafa Sevki Dogan

Oyuncular: Cansu Dere Emin Boztepe Engin Senkan Kenan Imirzalioglu

Film Türü:Aksiyon Drama Komedi

Menşei:Turkey

Yazar:Baykut Badem (screenplay) Mehmet Soyarslan (screenplay) Mehmet Soyarslan (story) Suat Yalaz (comic book) Suat Yalaz (screenplay)

Etiketler:Türkçe Dublaj 360p 480p 720p 2007 Filmleri Film İzle

Son Osmanlı Yandım Ali – The Last Ottoman Knockout Ali İzle:
stanbul’un işgal altında olduğu yıllar… Savaşın ayrı cephelerinde, farklı konumlarda bulunmuş iki insan… Biri, İstanbul Boğazı’na demirlemiş düşman ordularını görünce “Geldikleri gibi giderler” diyen büyük komutan Mustafa Kemal Paşa, diğeri ise evli sevgilisini kaçırıp Viyana’ya gitme planları yapan, donanmadan terhis edilmiş Yandım Ali’dir.
Bu iki farklı insanın yolları bir gün kesiştiğinde, Yandım Ali için hayat, planladığından çok daha farklı bir yönde akmaya başlayacaktır. Artık memleketin kurtuluşundan ümidi kesmiş bir külhanbeyi değil, bu kurtuluş için mücadele eden bir savaşçı halini almıştır. . .
Orj:
After the First World War, the Allies occupy Istanbul. The protagonist, Yandim Ali is a rogue, discharged from the navy, who doesn’t believe that the country can be saved, until he meets Mustafa Kemal (Ataturk), who plans to start a resistance in Anatolia against the occupying Allies, as well as the collaborators of an Ottoman government, that exists only on paper. . .