Maalesef AdBlock'a Takıldınız.
Filmi İzlemek İçin Browserinizin Sağ Üst Köşesindeki AdBlock'u Kapatıp Sayfayı Yenilemeniz Gerekiyor...
İyi Seyirler
+0 -1
İyi Kötü Ve Çirkin - The Good, the Bad and the Ugly İzle
Türkçe Altyazılı
Türkçe Dublaj

Ekleme: 3 sene önce

Orj: The Good, the Bad and the Ugly

Türkçe: İyi Kötü Ve Çirkin

IMDB Puanı: 8.9 (426,992 oy kullanıldı) - Dublaj: Türkçe Altyazılı , Türkçe Dublaj

Yapım Yılı: 1966

Yönetmen: Sergio Leone

Oyuncular: Aldo Giuffrè Clint Eastwood Eli Wallach Lee Van Cleef

Film Türü:Western

Menşei:Italy Spain USA West Germany

Yazar:Agenore Incrocci (screenplay) Furio Scarpelli (screenplay) Luciano Vincenzoni (screenplay) Luciano Vincenzoni (story) Mickey Knox (English version by) Sergio Leone (screenplay) Sergio Leone (story)

Etiketler:Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj 1966 Filmleri Film İzle

The Good, the Bad and the Ugly – İyi Kötü Ve Çirkin İzle:
İç savaş sırasında esrarengiz bir silah adamı olan batı sınırına doğru yaklaşır. Ne evi, ne arkadaşları ne de sadakati vardır. Ta ki kendisi gibi umursamaz ve bağımsız iki yabancıyla karşılaşıncaya kadar… Kaderin birleştirdiği bu üç adam çalınmış altınları bulmak için birleşirler. Bu üç kişi sonunda anlarlar ki önemli olan dikkatlerini doğru yere odaklamak ve savaş dolu bir ülkede esnasında hayatta kalmayı başarmaktan geçmektedir. Şimdiye kadar çevrilmiş en sürükleyici ve tutku dolu kovboy filmi.
Orj:
Blondie (The Good) is a professional gunslinger who is out trying to earn a few dollars. Angel Eyes (The Bad) is a hit man who always commits to a task and sees it through, as long as he is paid to do so. And Tuco (The Ugly) is a wanted outlaw trying to take care of his own hide. Tuco and Blondie share a partnership together making money off Tuco’s bounty, but when Blondie unties the partnership, Tuco tries to hunt down Blondie. When Blondie and Tuco come across a horse carriage loaded with dead bodies, they soon learn from the only survivor (Bill Carson) that he and a few other men have buried a stash of gold in a cemetery. Unfortunately Carson dies and Tuco only finds out the name of the cemetery, while Blondie finds out the name on the grave. Now the two must keep each other alive in order to find the gold. Angel Eyes (who had been looking for Bill Carson) discovers that Tuco and Blondie meet with Carson and knows they know the location of the gold. All he needs is for the two to lead him to it. Now The Good, The Bad and The Ugly must all battle it out to get their hands on $200,000 worth of gold.